BESSEY

Bessey kaltā čuguna skrūves tipa spīle TG50S10-2K ar divkomponentu plastmasa rokturi

ID: 342
Produkta kods: TG50S10-2K

Noliktavā: Iepriekšpasūtījums

46.70€ ( Bez PVN: 38.60€ )

Preces apraksts

Bessey kaltās čuguna skrūvju spīles TG ar plastmasa divkomponentu roturi

1. Integrēta BESSEY aizsardzība pret izslīdēšanu

Integrētā aizsardzība pret izslīdēšanu nodrošina maksimālu drošību saspiežot detaļu ar spīļu dziļumu 80 mm un  vairāk. Iemontētā skrūve pārvietojamajā skava aizķer stieņa perforēto virsmu. Tas efektīgi novērš spiediena samazināšanos vai spīles izslīdēšanu.

2. Kaltā čuguna pastiprināšana

Fiksētā un kustīga skava ir izgatavotas no augstas kvalitātes čuguna, kas pastiprināts ar speciāla dizaina "ribotu" profilu. "Ribotais" profils nodrošina spīļu stabilitāti, izturīgu un stabilu detaļu saspiešanu. Pulverveida krāsas apdare papildus pasargā spīles no rūsas iedarbības.

3. Augstas kvalitātes profilēta vadotne

Vadotne ar iestrādātu ieliektu profilu ir BESSEY izveidots speciāli spīlēm. Sešskaldņu vadotnes profils papildus novērš spīles izslīdēšanu.

4. Maināma plastmasas aizsarguzlika

Lai uzlabotu BESSEY spīļu apkalpošanu, spīļu plastmasa aizsarguzlikas tiek nomainītas ērti un ātri bez papildus instrumentiem. 

Tehniskie dati

  • Spīles saspiešanas augstums - 500 mm
  • Spīles darba dziļums - 100 mm
  • Vadotnes sķērsgriezums - 27 x 7 mm
  • Svars - 1,46 kg
  • Saspiešanas spēks līdz 6000 N

Lejuplādes

Video - BESSEY® kaltās čuguna skrūves tipa spīles TG

*Mājas lapā izvietoto preču attēliem ir ilustratīvs un informatīvs nolūks. Preču fotogrāfija var atšķirties no reālā preces iepakojuma lieluma, izskata

*Mājas lapā izvietoto preču attēliem ir ilustratīvs un informatīvs nolūks. Preču fotogrāfijas var atšķirties no reālā preces iepakojuma lieluma, formas, veida un izskata un attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst preču piegādes komplektācijā. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ tā nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojuma. Informācija uz produkta iepakojuma ir pilnīgāka un var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produktu aprakstā. Mēs vienmēr iesakām lasīt un sekot informācijai uz izstrādājuma iepakojuma

Pamanījāt kļūdu? Ziņojiet mums