Termošpaktele

Termošpaktele zaru un plaisu aizpildītājs 

Labākais risinājums koksnes, mēbeļu, veidņu labošanā un atjaunošanā! Tā ir elastīga, spēcīga un tajā pašā laikā noturīga.
 
Termošpaktele zariem ir labākais risinājums koksnes defektu novēršanā, labošanā. Tas ir ļoti viegli lietojams, sniedz lieliskus rezultātus labojot plaisas, skrāpējumus, iesitumus, zarus vai izkritušus lielos zarus. Termošpakteli Jūs varat izmantot pat uz detaļu stūriem un šķautnēm. Termošpaktele ir izgatavota no poliamīda un ir speciāli izstrādāta priekš koksnes defektu labošanas, aizpildīšanas un novēršanas, jo pildviela karstuma iespaidā, saplūst un salīp kopā ar koksnes šķiedru, sniedzot lieliskus rezultātus. 

Termošpaktele ir piemērota visu veidu koku detaļām, kā grīdām, mēbelēm, logiem, durvīm un t.t.  Tā ir piemērota visu veidu koku šķirnēm, vienalga, cietiem vai mīkstiem, tumšiem vai gaišiem kokiem.  Mēs piedāvājam termošpakteli ar dažādām cietības pakāpēm un krāsu toņiem, kā rezltātā ir iespējams atrast lielisku saderību. Turklāt mūsu Termošpaktele sevi ir lieliski pierādījusi, būvindustrijā, veidņu atjaunošanā un labošanā.