Blogs

Aktuālākā un būtiskākā informācija par slīpēšanas, naglošanas un dažādiem citiem darbiem vienuviet!

Terases atjaunošana un apdare

Terases atjaunošana un apdare

Lai terase kalpotu ilgi un izskatītos labi, koka dēļus pēc kāda laika nepieciešams atjaunot. Šajā rakstā sniegsim padomus terases atjaunošanai, apdares uzklāšanao kā arī atbildēsim uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Koka fasādes atjaunošana un apdare

Koka fasādes atjaunošana un apdare

Ja mājai esat izvēlējušies koka fasādi, tai būs niepieciešams pievērst īpašu uzmanību. Kad saule, vējs un nokrišņi laika gaitā likuši par sevi manīt, pienācis laiks fasādes atjaunošanai. šajā rakstā sniegsim ieteikumus koka fasādes atjaunošanai un apdarei kā arī atbildēsim uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Koka logu atjaunošana un apdare

Koka logu atjaunošana un apdare

Lai koka logi ilgāk saglabātos kā jauni un koks nesabojātos, laiku pa laikam nepieciešama rāmju atjaunošana. Šajā rakstā sniegsim padomus koka rāmju atjaunošanā, jaunās apdares uzlikšanā, kā arī sniegsim atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Koka ārdurvju atjaunošana un apdare

Koka ārdurvju atjaunošana un apdare

Ja koka durvīm sākusi nākt nost apdare vai tās vairs neizskatās tik labi kā pirmajos gados, iespējams, pienācis laiks tās atjaunināt. Šajā rakstā sniegsim padomus koka ārdurvju atjaunošanai kā arī atbildēsim uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Koka brusu atjaunošana un apdare

Koka brusu atjaunošana un apdare

Redzamas koka bruses var būt lielisks interjera elements. Ja esat izlēmis tās atjaunot, šajā rakstā atradīsiet ieteikumus un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par koka brusu atjaunošanu un apdari.

Tiek rādīti 1 līdz 5 no 14 (3 lapas)