Figūrzāģi

Precīzu un ilgmūžīgu figūrzāģi novērtē ikviens profesionālis. Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažādus Festool figūrzāģus, kas nodrošina augstu veiktspēju un nepārspējamu precizitāti, kas atbildīs ikviena speciālista prasībām. Pieejami figūrzāģi ar akumulatoru vai vadu.

Figūrzāģis un tā pielietojums

Figūrzāģis ir elektriskais zāģis, kas tiek izmantots liektiem, sarežģītiem griezumiem koksnē, taču to var izmantot arī citu materiālu, piemēram, plastmasu, plānu metāla lokšņu vai keramikas flīžu griešanai.

Figūrzāģus visbiežāk izmanto:

  • Apaļu un līklīniju formu izzāģēšanai;
  • Šķērszāģēšanai;
  • Gropju izzāģēšanai savienotājplāksnēs;
  • Izgriezumiem izlietnēm vai virtuves plīts virsmām;
  • Piegriešanas darbiem, izgatavojot mēbeles, virtuves un iekšējai apdarei;
  • Daiļamatniecības un galdniecības un daudziem citiem darbiem.

Figūrzāģu asmeņi

No figūrzāģa asmeņa dizaina ir atkarīga instrumenta veiktspēja. Asmeņa robu atstarpe, forma un griešanas leņķis ir būtiski, lai nodrošinātu nepieciešamo griešanas ātrumu, precizitāti un efektivitāti.

Festool figūrzāģi

Festool ražotie figūrzāģi ir ilgmūžīgi, ergonomiski, nodrošina augstu veiktspēju un nepārspējamu precizitāti, kas pārsniedz dažādu profesionāļu uzstādītās prasības. Ražotāja figūrzāģu asmenis nodrošina svārstveida kustību, kas palielina veiktspēju, bet pret plaisāšanas aizsargs novērš materiāla plaisāšanu un atskabargu veidošanos zāģēšanas laikā. Festool figūrzāģu mobilais vakuumsūcējs palīdzēs nodrošināt zemu putekļu daudzumu gaisā.