Ripzāģi

Uzticams ripzāģis ir nepieciešams ikvienam profesionālim. Mūsu piedāvājumā atradīsiet augstas kvalitātes Festool ražotos ripzāģus, kas būs atbilstoši ikviena profesionāļa prasībām. Iespējams izvēlēties starp ripzāģiem ar akumulatoru vai vadu.

Ripzāģis un tā pielietojums

Ripzāģis ir elektriskais zāģis, kas dažādu materiālu griešanai izmanto asmeni, robainu vai abrazīvu disku. Tas ir noderīgs elektroinstruments ikviena meistaram. To visbiežāk izmanto, lai taisni nogrieztu dažādus kokmateriālus, piemēram, skaidu plāksni, dēļus vai latas.

Ripzāģus visbiežāk izmanto:

  • Garenzāģēšanai un šķērszāģējumiem;
  • Koka latu un līstīšu zāģēšanai;
  • Jumta klājumu / veidņu zāģēšanai;
  • Dēļu un brusu zāģēšanai;
  • Dažādu plākšņu zāģēšanai un zāģēšanas citiem darbiem.

Ripzāģa izmantošana

Ja ikdienas darbos izmantojat ripzāģi, pārliecinieties, ka tā asmenis ir gana ass. Neass asmenis var sisties atpakaļ, kā arī radīt ne pārāk taisnu griezumu.

Kad izmantojat ripzāģi, visai būtiski ir izvēlieties piemērotu darba apģērbu un drošības aprīkojumu, kā piemēram, brilles, kas, kokmateriālu griešanas gadījumā, pasargās acis no gaisā lidojošām skaidām.

Festool ripzāģi

Festool ražotie ripzāģi nodrošina augstu precizitāti, izcilu jaudu un ilgmūžību. Festool ripzāģiem ir viegli maināmi asmeņi, kā arī tie bez aizķeršanās spēj griezt dažādus materiālus - sākot no koka un vieglo metālu plāksnēm līdz pat plastmasai. Plašais ripzāģu klāsts ļaus atrast nepieciešamo ikvienam profesionālim - izvēlēties starp ar akumulatoru vai vadu darbināmiem ripzāģiem, kuru dažādajās komplektācijās arī atradīsiet dažādus noderīgus piederumus, kā piemēram, FSK šķērsgriezuma vadlineālu un FS vadlineālu.