Akumulatora urbjmašīnas - skrūvgrieži

Uzticama urbjmašīna ir noderīgs palīgs gan ikvienā mājsaimniecībā, gan arī dažādos darbos celtniekiem, santehniķiem, elektriķiem, galdniekiem un citu nozaru profesionāļiem. Mūsu piedāvājumā atradīsiet urbjmašīnas-skrūvgriežus dažādās komplektācijās no tādiem ražotājiem kā Stanley, Hitachi un Festool. Izvēlies sev piemērotāko!

Akumulatora urbjmašīnu-skrūvgriežu pielietojums

Urbjmašīna-skrūvgriezis, iespējams, ir viens no visnoderīgākajiem elektroinstrumentiem - izmantojot dažādus uzgaļus to var izmantot kā urbšanai un skrūvēšanai, tā arī dažādu masu (piemēram, betona vai krāsu) sajaukšanai. Ir pieejamas elektriskās un akumulatora urbjmašīnas-skrūvgrieži, kas dažās situācijās ir daudz parocīgākas.

Akumulatora urbjmašīnām-skrūvgriežiem ir ļoti plašs pielietojums. Kā dažus no darbiem, kurās tās tiek izmantotas, varam minēt:

  • Mēbeļu komplektāciju;
  • Galdniecības darbus;
  • Remontdarbus;
  • Metāla konstrukciju veidošanu;
  • Durvju un logu montāžu un dažādus citus darbus.

Kādēļ izvēlēties akumulatora urbjmašīnu-skrūvgriezi?

Lielākā daļa meistaru izvēlās akumulatora urbjmašīnu - skrūvgriezi. Bezvadu urbjmašīnas un skrūvgrieži nodrošina ātru, vieglu un parocīgu urbšanu un skrūvēšanu grūti pieejamās vietās un vietās, kur nav pieejama elektrība.

 Kā galvenās bezvadu urbjmašīnu-skrūvgriežu priekšrocības var minēt:

  • Kompaktumu, kas ļauj izmantot instrumentu šaurās vietās.
  • Nelielo svaru, kas ir būtisks, ja izmantojat instrumentu vairākas stundas vai pat visu dienu;
  • Akumulatoru, kas ļauj strādāt bez vada un vietās, kur nav pieejama elektrība;
  • Lielākā daļa instrumentu var strādāt vairākas stundas pirms būs nepieciešama akumulatora uzlāde.

Kādu akumulatoru izvēlēties bezvadu urbjmašīnai-skrūvgriezim?

Izvēloties akumulatora urbjmašīnu-skrūvgriezi, pievērsiet uzmanību akumulatora ietilpībai. No instrumenta akumulatora ietilpības būs atkarīgs laiks, cik tā ilgi darbosies pirms būs nepieciešama uzlāde, kā arī jaudīgāku instrumentu darbībai būs nepieciešams lielāks akumulators. Lai ar bezvadu instrumentiem varētu strādāt bez pārtraukuma, iesakām izmantot vismaz 2 akumulatorus, no kuriem, lai darbi pēkšņi neapstātos, otrs vienmēr tiek uzlādēts kā rezerves akumulators.

Visbiežāk bezvadu elektroinstrumentu akumulatoru kapacitāte būs no 2 Ah līdz pat 5 Ah. Vidēji akumulatora uzlāde aizņem 40 minūtes līdz pat 2.5 h. Akumulatora uzlādes laiks ir atkarīgs no akumulatora ietilpības un tā lādētāja uzlādes ātruma.