Akumulatori un lādētāji

Kvalitatīvs, jaudīgs un ietilpīgs akumulators ir nepieciešams ikvienam profesionālim vai mājsaimniecības saimniekam, kurš izvēlējies izmantot akumulatora instrumentus. Mūsu piedāvājumā atradīsiet akumulatorus un ar tiem saderīgus akumulatoru lādētājus no tādiem uzticamiem zīmoliem kā Festool un Stanley.

Akumulators - svarīgākā akumulatora instrumenta sastāvdaļa

Ja esat izvēlējies izmantot akumulatora instrumentus, viena no svarīgākajām instrumenta sastāvdaļām būs akumulators. Tas ne tikai apgādās instrumentu ar tam nepieciešamo enerģiju, bet arī nodrošinās to ar jaudu, kas nepieciešama dažādiem darbiem. Šī iemesla dēļ, izvēloties akumulatoru, būtisku uzmanību pievērst tā jaudai. Nepietiekamas jaudas gadījumā instruments nedarbosies kā nākas un būs visai grūti un neefektīvi veikt dažādus vienkāršus darbus. Nepieciešamo jaudas apmēru visvieglāk būs noteikt, izlasot instrumenta ražotāja ieteikumus un nepieciešamās prasības instrumenta pilnvērtīgai darbībai. Papildus tam, lai darbi būtu efektīvi un nepārtraukti, iesakām izmantot vismaz divus akumulatorus, no kuriem viens darbina instrumentu, bet otrs tiek paralēli uzlādēts akumulatora lādētājā.

Akumulatoru instrumentu priekšrocības

 Akumulatoru instrumentiem ir visai būtiskas priekšrocības:

  • Visbiežāk vienu un to pašu akumulatoru varēsiet izmantot vairākiem instrumentiem (ja tam būs saderīga jauda un spriegums);
  • Instrumentus ar akumulatoriem ir daudz vieglāk pārvietot, tiem nav nepieciešama elektrības piekļuve un tos ir vieglāk izmantot grūti pieejamās vietās;
  • Instrumenti ar akumulatori uzlabo drošību darba vidē, jo nav nepieciešami vadi un elektrība, ar kuru strādājot pastāv dažādi drošības riski.