Mērlentes un metramēri

Lai viss būtu precīzs, katram profesionālim, kā arī mājsaimniecības saimniekam ir nepieciešama precīza un uzticama mērlente. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar dažādu platumu un garumu mērlentēm. Izvēlies sev nepieciešamo!

Mērlentes un to nepieciešamība

Mērlente ir mērinstruments, kas satin mērīšanai paredzēto lenti ērta un parocīga izmēra instrumentā. Visbiežāk mērlente ir izliekta metāla lente, kura izrullējot paliek taisna un to ir iespējams nofiksēt noteiktā garumā ar iebūvētu bloķēšanas mehānismu. Mērlentes var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, kā arī skaitļu skalas var būt pieejamas ar dažādu valstu mērīšanas standartiem, kā piemēram, collām vai centimetriem. Dažas mērlentes ir aprīkotas arī ar 2 dažādām mērīšanas standartvienībām, kas visbiežāk ir jau iepriekš minētās collas un centimetri. Mērlentes galā parasti ir izvietots āķis (dažkārt magnētisks), kas palīdz to lietošanas laikā nostiprināt dažādās neparocīgās vietās.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties mērlenti?

Lai gan mērlente ir visai vienkāršs mērinstruments, tā ir visai noderīga gan dažādos remontdarbos, gan dažādos citos darbos ikvienā mājsaimniecībā. Izvēloties sev piemērotu mērlenti, pievērsiet uzmanību:

  • Mērlentes garumam un platumam, lai tā būtu parocīga nepieciešamajiem darbiem;
  • Materiālam, no kāda tā vai tās pārklājums ir veidots, lai saules stari netraucētu nolasīt mērījumu;
  • Korpusa materiālam, lai tas būtu gan parocīgs, gan pietiekami izturīgs;
  • Bremzēšanas mehānismam;
  • Jostas sprādzei vai citiem stiprinājumiem, ja vēlaties to pievienot pie darba apģērba un tā vienmēr būtu pa rokai.

Mērlentes ikvienas nozares profesionālim

Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažādas Draumet, Hultafors, Komelon, Irwin, Milwaukee, un Specialist+ ražotās mērlentes. Plašajā mērlenšu piedāvājumā sev piemērotu atradīs ikvienas nozares profesionālis. Izvēlieties mērlentes starp dažādiem garumiem, platumiem, materiāliem, kā arī starp dažādām bremzēm un ar skaitļu skalu vienā vai arī abās pusēs.