Leņķa slīpmašīnas

Leņķa slīpmašīna ikdienas celtniecības, galdniecības, kā arī dažādos citos darbos nepieciešama ikvienam profesionālim. Mūsu piedāvājumā atradīsiet DeWalt, Stanley, Hitachi, Makita un Festool ražotās leņķa slīpmašīnas.

Kādiem darbiem leņķa slīpmašīnas ir piemērotas?

Leņķa slīpmašīna ir ļoti daudzfunkcionāls rokas elektroinstruments. Lai gan šis elektroinstruments ir izstrādāts slīpēšana un pulēšanas darbiem, iespēja mainīt diskus, to padara piemērotu arī dažādiem griešanas darbiem. Kad diski ir nodiluši, tos var visai ātri un ērti nomainīt. Leņķa slīpmašīnas tiek plaši izmantotas metālu apstrādē, būvlaukumos, galdniecībā, automašīnu atjaunošanas darbos un remontā, kā arī dažādās citās nozarēs. Kā dažus no darbiem, kuriem tās ir piemērotas var minēt:

  • Dažādu materiālu, piemēram, vecas krāsas vai lakas noņemšana;
  • Automašīnu virsbūves remonti;
  • Metāla griešana un pulēšana;
  • Flīžu, akmeņu vai minerāļu griešana;
  • Dažādu priekšmetu asināšanai un daudziem citiem darbiem.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties leņķa slīpmašīnu?

Tāpat kā vairums elektroinstrumentu, arī leņķa slīpmašīnas ir pieejamas ar akumulatoru vai vadu. Akumulatora leņķa slīpmašīnas būs piemērotākas profesionāļiem, kas strādā dažādās vietās, jo tās ir vieglāk pārvietot un izmantot grūti sasniedzamās vietās. Izvēloties leņķa slīpmašīnu, būtisku uzmanību pievērst arī tās jaudai. Elektroinstrumenta jauda noteiks kādus darbus iespējams ar to veikt. Lai leņķa slīpmašīnu varētu izmantot arī citiem darbiem, ne tikai slīpēšanai un pulēšanai, pārliecinieties arī kāda izmēra un saderības diskus tai ir iespējams pievienot. Kā arī, lai elektroinstrumentu varētu izmantot droši, pārliecinieties, ka tam ir diska aizsargs.

Drošība, izmantojot leņķa slīpmašīnu

Strādājot ar jebkuru elektroinstrumentu, pastāv dažādi drošības riski. Arī strādājot ar leņķa slīpmašīnu, lai pasargātu sevi un apkārtējos jāievēro dažādi drošības noteikumi. Strādājot ar leņķa slīpmašīnu: