Perforatori

Ikvienam profesionālim, kas strādā būvniecības nozarē, ir nepieciešams uzticams perforators. Nav nozīmes kādas cietības materiālu plānojat urbt, mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotu perforatoru, kas sasniegs visaugstākās prasības.

Perforatora izmantošana

Perforatori ir elektroinstrumenti, kas paredzēti lielas slodzes urbšanas darbiem. Izmantojot dažādus pieejamos ātrumus, ar perforatoru iespējams urbt dažādus cietus materiālus - betonu, akmeni, mūri un citus. Perforatora pamatā ir rotācijas urbis ar trieciena mehānismu, kas ar mazāku piepūli spēj nodrošināt ātrāku urbšanu. Izvēloties perforatoru, pievērsiet uzmanību:

  • Elektroinstrumenta jaudai;
  • Dažādiem urbšanas režīmiem;
  • Elektroinstrumenta svaram;
  • Iespējai pievienot putekļsūcēju.

Tāpat kā daudzi citi elektroinstrumenti, arī perforatori ir pieejami ar vadu vai akumulatoru.

Festool perforatori

Festool piedāvā akumulatora perforatorus, kas ir samērā viegli (2,6 vai 2,3 kg, svars ir atkarīgs no akumulatora izmēra - 5,2 Ah vai 3,1 Ah). Tiem ir bezoglīšu EC-TEC motors, kam nav nepieciešama apkope. Jaudīgais motors nodrošina 1,8 J jaudu darbiem dažādos cietos materiālos - betonā, akmenī, mūrī un citos. Šie perforatori piedāvā divus režīmus - urbšanas un triecienurbja režīmu, kas padara tos piemērotus dažādu darbu veikšanai - gan dībeļu iedzīšanai dažādu cietību materiālos, gan arī dažādos smalkākos, piemēram flīžu urbšanas darbos. Festool akumulatora perforatoriem, izmantojot putekļu nosūkšanas adapteri, ir iespējams pievienot putekļsūcēju, kas palīdzēs uzturēt darba vidi kārtīgu un samazinās gaisā nonākošo putekļu daudzumu. Papildus tam darba drošību arī uzlabos vibrāciju slāpētājs, kas uzņem trieciena enerģiju vēl pirms tā nonāk līdz rokām.