Akumulatora instrumenti

Akumulatora instrumenti ir visai parocīgi un nodrošina efektīvāku darbu grūti pieejamās vietās vai vietās, kurās nav pieejama elektrība. Mūsu piedāvājumā ikviens profesionālis varēs atrast uzticamu akumulatora instrumentu, kas sasniegs pat visaugstākās prasības.

Kādēļ izvēlēties akumulatora instrumentus?

Akumulatora elektroinstrumenti sniedz vairākas priekšrocības. Kā galvenās no tām varam minēt:

  • Neatkarību no elektrības;
  • Iespēju strādāt grūti sasniedzamās vietās;
  • Ērtāku instrumenta pārvietošanu;
  • Paaugstinātu drošību, jo nav jāpievērš uzmanība instrumenta vadam, kas dažkārt arī darba gaitā mēdz traucēt;
  • Ietilpīgus akumulatorus, kuri nodrošina ilgu instrumenta darbības laiku un ātru uzlādi.

Neskatoties uz akumulatora instrumentu ievērojamajām priekšrocībām, tie ne visās situācijās ir parocīgi. Profesionāļiem, kas katru dienu strādā noteiktā darba vietā vai pie noteikta darba galda, dažkārt būs parocīgāk izmantot elektroinstrumentus ar vadu, jo nebūs jāuztraucas par to uzlādi un jāiegādājas 2 akumulatori un to lādētājs.

Plašs akumulatora instrumentu piedāvājums

Mūsdienās akumulatora instrumenti kļūst arvien populārāki to parocīguma un vieglās pārvietošanas dēļ. Mūsu piedāvājumā atradīsiet:

Lai darbi ritētu raitāk un bez pārtraukumiem, ja izmantojat akumulatora instrumentus, iesakām iegādāties vismaz divus akumulatorus. Turklāt, izvēloties akumulatoru, pievērsiet uzmanību tā saderībai ar instrumentu un akumulatora uzlādes staciju, kā arī jaudai, kas noteiks pieejamo instrumenta darbības laiku ar vienu uzlādi.

Festool 18 voltu akumulatoru instrumentu sistēma

Uzticamie Festool akumulatoru instrumenti nodrošina izturību un precizitāti zāģēšanas, urbšanas, skrūvēšanas un slīpēšanas darbos.

Gan spēks un efektivitāte, gan precīzi rezultāti, gan arī savietojamība, pielietojuma daudzveidīgums un Festool sistēmas priekšrocības - ar Festool 18 voltu sistēmu jums nav jāatsakās no nekā, izņemot vadu.

Tas ir gudri, ieguldīt patiesi labos darbarīkos, un ievērojami ietaupīt naudu uz akumulatoru rēķina!