Naglotāji un skavotāji

Skavotāji un naglotāji ir lieliski piemēroti dažādiem stiprināšanas darbiem. Tie ir visai daudzfunkcionāli instrumenti, kurus plaši izmanto dažādos celtniecības, remontu un montāžas darbos. Mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotus instrumentus ikvienam stiprināšanas risinājumam.

Naglotāji un skavotāji koka konstrukciju un izstrādājumu savienošanai

Pneimatiskie naglotāji un skavotāji izmanto saspiestu gaisu, lai izšautu naglas vai skavas nepieciešamajā stiprinājuma vietā. Šiem instrumentiem ir drošības sistēma, kas neļauj tām darboties kamēr tās nesaskaras ar darba virsmu.

Skavotājus visbiežāk izmanto mēbeļu izgatavošanai vai montāžai, grīdas līstu stiprināšanai un citiem darbiem. Turpretī naglotājus izmanto dažādu koka konstrukciju un citu celtniecībā nepieciešamu stiprinājumu nodrošināšanai.

Paslode skavotāji un naglotāji

Kopš 1935. gada Paslode ir bijis viens no vadošajiem bezvadu un pneimatiskajiem naglotāju, skavotāju un citu stiprināšanas risinājumu ražotājiem. 1959. gadā uzņēmums bija pirmais, kas pasauli iepazīstināja ar pneimatisko naglotāju. Šobrīd, pēc vairāk kā 80 gadiem, Paslode vēl joprojām piedāvā plašu klāstu ar uzticamiem gāzes un pneimatiskajiem skavotājiem un naglotājiem. Ražotāja instrumentus ir viegli atpazīt pēc tā unikālā oranžā un melnā krāsu dizaina.