Instrumentu kastes

Lai visi instrumenti atrastos vienuviet un tos būtu ērtāk nogādāt uz darba vietu vai būvniecības objektu, ikvienam profesionālim noderīgs palīgs būs instrumentu kastes. Mūsu plašajā piedāvājumā atradīsiet vienkāršas instrumentu kastes, instrumentu kastes ar riteņiem, kā arī dažādus instrumentu plauktus ar atvilktnēm.

Kādēļ izmantot instrumentu kastes?

Ikvienam profesionālim ir vairāki instrumenti, kas nepieciešami darba vajadzībām. Lai tie visi glabātos vienuviet, vairums izmanto instrumentu kastes. Instrumentu kastes ne tikai palīdz vienkopus uzglabāt visus nepieciešamos instrumentus, bet arī palīdz uzturēt darba vietu kārtībā. Izmantojot instrumentu kastes, nav vairs jāuztraucas, ka kāds svarīgs darba rīks vai aksesuārs būs palicis mājās - viss svarīgais atradīsies vienuviet.

Kādu instrumentu kasti izvēlēties?

Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažādus rīkus instrumentu organizēšanai un pārvietošanai no tādiem ražotājiem kā Keter, Festool un Stanley. Ko tad īsti izvēlēties? Izvēloties instrumentu organizēšanas un pārvietošanas rīkus ņemiet vērā:

  • Paredzēto pielietojumu - pārvadāšanu, pārvietošanu pa objektu vai atrašanos vienā noteiktā vietā (iespējams izvēlēties starp instrumentu kastēm (ar vai bez riteņiem), instrumentu somām, instrumentu plauktiem ar atvilktnēm, instrumentu ratiņiem, kā arī dažādiem organaizeriem  un jostas somām mazākiem instrumentiem un to piederumiem);
  • Nepieciešamo izmēru - iespējams izvēlēties starp dažādu izmēru un ietilpības instrumentu kastēm;
  • Materiālu - vairums no instrumentu kastēm būs veidotas no plastmasas, lai tās ir vieglas un ērti pārvietojamas, taču dažādi ratiņi un plaukti būs pieejami arī no metāla, kas nodrošinās to ilgmūžību;
  • Nodalījumi - dažādas kastes un organaizeri ir paredzēti dažādiem mērķiem. Dažos no tiem atradīsiet polsterējumus, kas izveidoti noteiktu instrumentu glabāšanai, bet dažos no tiem būs vienkārši nodalījumi, kuros varēsiet novietot instrumentus pēc saviem ieskatiem.