Pulēšanas mašīnas

Pulēšanas mašīnas visbiežāk izmanto dažādu nozaru profesionāļi, lai spodrinātu un atjaunotu krāsojumus un dažādas virsmas. Mūsu piedāvājumā atradīsiet augstas kvalitātes Festool ražotās uzticamās pulēšanas mašīnas.

Pulēšanas mašīnu pielietojums

Uzticamās Festool pulēšanas mašīnas būs lielisks sabiedrotais ikvienam profesionālim gan dažādu krāsojumu atjaunošanas darbiem, gan dažādu virsmu spodrināšanai. Pulēšanas mašīnas var izmantot dažādiem darbiem:

  • Koka virsmu pulēšanai;
  • Organiskā stikla daļu pulēšanai;
  • Spīdīgu plātņu materiālu pulēšanai;
  • Plastmasas laivu pulēšanai un slīpēšanai;
  • Skrāpējumu izslīpēšanai;
  • Dažādu krāsojumu spodrināšanai, atjaunošanai un citiem darbiem.

Festool pulēšanas mašīnas

Festool pulēšanas mašīnas ir uzticams, efektīvs un ilgmūžīgs elektroinstruments, kas apmierinās pat visprasīgākā profesionāļa prasības. Festool ROTEX RO 150 slīpēšanas mašīnām ir ātruma regulēšanas slēdzis, kas ļauj kontrolēt pulētāju pie diezgan maziem rotācijas ātrumiem un pielāgot nepieciešamajam pielietojumam. Ja nepieciešams vienmērīgs pulēšanas ātrums, slēdzi ir iespējams arī fiksēt vienā noteiktā ātrumā. Tām ir arī īpaša konstrukcija, kas darba laikā ar gaisa plūsmu veic efektīvu dzesēšanu, lai pasargātu instrumenta gultņus pret pārkaršanu.

Festool piedāvā dažādas pulēšanas mašīnu komplektācijas - tikai pulēšanas mašīnu, kā arī dažādus pulēšanas mašīnu komplektus, kuru komplektācijā atradīsiet kasti instrumenta un tā aksesuāru uzglabāšanai, kā arī aksesuārus - dažādus pulēšanas un slīpēšanas diskus, ripas, virsmu tīrītājus un citus aksesuārus. Festool piedāvā arī ekscentriskās slīpmašīnas, kuras var izmantot rupjai slīpēšanai, smalkai slīpēšanai, kā arī pulēšanai.