Līmeņrāži

Lai viss būtu līmenī, ikvienam meistaram, kā arī mājsaimniecības saimniekam ir nepieciešams uzticams līmeņrādis. Piedāvājam plašu klāstu ar dažādiem līmeņrāžiem dažādu nozaru speciālistiem. Izvēlies sev nepieciešamo!

Līmeņrādis un tā nepieciešamība

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pielikt vienkāršu plauktiņu pie sienas, uzstādīt virtuves iekārtu vai novietot ledusskapi pareizā slīpumā (tā, lai tā durvis lēnām aizvērots pašas) līmeņrādis būs uzticams palīgs, kas palīdzēs visu novietot taisni vai nepieciešamajā slīpumā. Līmeņrādis ir mērinstruments, kas palīdz noteikt vai mērāmā virsma ir (horizontālā vai vertikālā) līmenī vai tai ir slīpums. Līmeņrāžiem ir dažādi veidi, kurus plaši izmanto dažādu nozaru speciālisti - elektriķi, galdnieki, mūrnieki, santehniķi, akmeņkaļi, mērnieki, metāla apstrādes speciālisti, celtnieki, kā arī citu nozaru speciālisti.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties līmeņrādi?

Līmeņrādis ir visai vienkāršs mērinstruments, taču tāpat kā mērlente, tas ir nepieciešams ikvienam profesionālim. Izvēloties līmeņrādi, pievērsiet uzmanību:

  • Garumam un platumam, jo līmeņrāži ir pieejami dažādos izmēros, sākot no 10 centimetrus gariem, kas ietilpst kabatās, līdz pat vairākus metrus gariem;
  • Svaram, ja nepieciešams to pārvietot pa celtniecības objektu;
  • Padziļinājumiem korpusā, kas paredzēti dažādu nozaru speciālistiem, lai palīdzētu veikli nomērīt noteiktus attālumus (piemēram, elektriķu līmeņrāžiem ir padziļinājumi korpusā, kas palīdz ātri un precīzi atzīmēt elektrības kastu un slēdžu urbšanas vietas);
  • Materiālam, no kāda tas izgatavots, kas noteiks vai līmeņrādis ir triecienizturīgs;
  • Precizitātei (pieļaujamā kļūda lielākoties būs līdz 0.5mm/m);
  • Gumijas spilventiņiem, kas neļauj līmeņrādim slīdēt.

Līmeņrādis ikvienas nozares profesionālim

Mūsu piedāvājumā atradīsiet KAPRO un Specialist+ ražotos līmeņrāžus, kas ir piemēroti dažādu nozaru profesionāļiem. Izvēlieties starp dažādu izmēru, materiālu, svaru līmeņrāžiem, kas būs uzticami sabiedrotie ikdienas darbos.