Deck Pro® slēpto terases skrūvju montāžas sistēma

Deck Pro® slēpto terases skrūvju montāžas sistēma

Publicēts: 02/07/2023

Ar Deck Pro® sistēmu varat viegli panākt profesionālu un jūsu basām kājām drošu terases klājumu bez redzamām skrūvēm!

 

Deck Pro® sistēma jūsu jaunai terasei

 

Deck Pro® terases montāžas sistēma ļauj panākt smalku un gludu apdari bez redzamām skrūvēm. Instruments palīdz uzstādīt ieklāšanas skrūvi pa diagonāli no dēļa malas, lai skrūve būtu paslēpta.

 

Unikāls sistēmas risinājums

Imagem

Ar NKT Fasteners Deck Pro® montāžas sistēmu jums ir nepieciešams tikai viens ieklāšanas instruments neatkarīgi no dēļu platuma. 

Ar komplektā iekļautajiem starplikām var viegli regulēt attālumu starp dēļiem no 3 līdz 7,5 mm. Komplektā ir iekļauts papildu uzgalis. 

 

Unikāla regulēšanas funkcija

Imagem

Vienīgais instruments tirgū, ko var pielāgot visu platumu terases dēļiem no 85 mm līdz 150 mm.

 

Izturīgs un stabils

Imagem

Izturīga konstrukcija, kas stabili pieguļ dēļiem. Rūpīgi pārbaudīts, lai izturētu vismaz 100 kg tiešu slodzi - salīdziniet un sajutīsiet atšķirību!

 

Viegli strādāt

Imagem

Skrūves ātri ieskrūvē un komplektā iekļautie uzgaļi automātiski apstājas pareizajā dziļumā. Iebūvētās starplikas palīdz iestatīt nepieciešamo attālumu starp dēļiem, lai rezultāts būtu vienmērīgs.

 

Skrūves un materiālu veidi

Imagem

Deck Pro® skrūves izmērs ir 4,5x60 mm, un tās ir pieejama divos dažādos veidos. TX Stick fit augstas precizitātes skrūvgalvas savienojuma veids - patentētais TX Stick fit nodrošina perfektu savienojumu starp skrūvēšanas uzgali un skrūvi, nododot maksimālu jaudu skrūves ieskrūvēšanai. Deck Pro® skrūves ir izstrādātas kopā ar instrumentu un nodrošina maksimālu montāžas spēku ilgtspējīgam rezultātam 18-34 mm bieziem terases dēļiem.

Skrūvju patēriņš ir atkarīgs no terases dēļu platuma un aptuvens skrūvju patēriņš, ja terases dēļa platums 95 mm, tad skrūvju patēriņš uz 1m2 ir 40gab., ja terases dēļa platums 120 mm, tad 32gab./1m2 un ja terases dēļa platums 145 mm, tad attiecīgi 26gab./1m2 terases.

 

1) Deck Pro® Outdoor cinkotās skrūves 4,5x60mm

Augstas kvalitātes C4 virsmas korozijas klase un rūdīts kvalitatīvs

tērauds - nodrošina ilgu izturību.

 

2) Deck Pro® nerūsējošās skrūves 4,5x60mm

Augstas kvalitātes A4 klases skābes izturīgs nerūsējošais tērauds.

Skrūve ir izturīga pret rūsu pat vissmagāk pakļautā vidē, piemēram,

peldbaseinu un piejūras zonās.

 

Komentāri

Rakstīt komentāru